1 Bed Apartment- Marble Arch 5

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Londen te genieten, verblijf in 1-slaapkamer 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 Londen, gelegen op 300 meter verwijderd van Montagu Square en binnen 25 minuten wandelen van het British Museum.

Deze accommodatie heeft een keuken met airconditioning en een wasmachine voor optimaal comfort. Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

De accommodatie heeft een complete keuken die over een oven en een vaatwasser beschikt.

Dit 1-badkamer appartement is gelegen in de Westminster wijk, momenten van metrostations Marble Arch. Metrostation Marylebone ligt op 13 minuten wandelen van dit appartement van 36 m². 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 ligt vlak om de hoek van het metrostation Marylebone.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 Londen
Spacious 1Bhk In Upper Berkely Bk4
Mobiele prijsaanbieding

Spacious 1Bhk In Upper Berkely Bk4

6.6
Aangenaam 17 beoordelingen
66 m van de accommodatie
Cozy Apartment Sleep 5 in Berkely BK3
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Apartment Sleep 5 in Berkely BK3

7.4
Goed 35 beoordelingen
66 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht
17Gm-Stylish 2 Bed Flat In Edgware Road
Mobiele prijsaanbieding

17Gm-Stylish 2 Bed Flat In Edgware Road

4.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
98 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Marylebone
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Wasserij

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 te vinden?
      1 Bed Apartment- Marble Arch 5 is in de Hyde Park wijk gesitueerd, binnen 25 minuten wandelen van het British Museum.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van 1 Bed Apartment- Marble Arch 5?
      Populaire plekken in de buurt van 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 zijn onder andere het Wetenschapsmuseum van Londen, het British Museum, het Natuurhistorisch Museum Londen.
    • Hoeveel kost het om bij 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 te verblijven?
      De huurprijs van 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 is £363.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere The Portman en Spaghetti House restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in 1 Bed Apartment- Marble Arch 5?
      Bij 1 Bed Apartment- Marble Arch 5 vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is 1 Bed Apartment- Marble Arch 5?
      1 Bed Apartment- Marble Arch 5 heeft een totale oppervlakte van 36 m².
    • Is er een wasmachine in het appartement beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij het appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Marylebone
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    1 Bed Apartment- Marble Arch 5 Londen
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten